SZKOŁA PODSTAWOWA W ZADROŻU

im. Wincentego Witosa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Projekty UE Rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli... Wyniki rekrutacji do zajęć pozalekcyjnych_2018

Wyniki rekrutacji do zajęć pozalekcyjnych_2018

Wyniki rekrutacji uczniów do zajęć pozalekcyjnych realizowanych w ramach Projektu "Rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie matematyki, przedmiotów przyrodniczych i TIK” - 17 września 2018 r.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej uczniów do zajęć pozalekcyjnych realizowanych w ramach Projektu "Rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie matematyki, przedmiotów przyrodniczych i TIK” - 24 września 2018 r.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej uczniów do zajęć pozalekcyjnych realizowanych w ramach Projektu "Rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie matematyki, przedmiotów przyrodniczych i TIK” - 4 października 2018 r.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej uczniów do zajęć pozalekcyjnych realizowanych w ramach Projektu "Rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie matematyki, przedmiotów przyrodniczych i TIK” - 8 października 2018 r.